The
Story

Z powodu swojego wyglądu paw stał się symbolem miłości i sukcesu, zwiastunem odrodzenia. Te olśniewające i dumne zwierzęta, w wielu kulturach stały się uosobieniem piękna. Twórcy secesyjni, na czele z wielkimi Laliquem i Tiffanym, oszaleli na punkcie pawich piór. Złożoność pawiej urody jest imponująca: to nie tylko kształt ogona i kolory. To także efekt, który wyraźnie wpływa na odbiorców. 

To dlatego właśnie Paw stał się inspiracją w naszych reportażach ślubnych. Młode pary poszukujące oryginalności z pewnością się nie zawiodą, otrzymując pamiątkę, która przez swoją niepowtarzalność podkreśli szlachetność i piękno tego najważniejszego dnia. Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy, które wyraźnie na Was wpłyną.

Czym się zajmujemy?

Usługi

Filmowanie

Twoje filmowe wspomnienia!
Magia filmowej optyki oraz absolutna niepowtarzalność naszych montaży sprawiają, że Pawie filmy zachwycają. Dają poczucie obcowania z tajemnicą, oraz są wyrazem artystycznej ekstrawagancji. Pozwala to na tworzenie odważnych, ale jednocześnie eleganckich reportaży ślubnych. Zastosowane barwy tworzą spójną całość, dobrze wyważoną i miłą dla oka.

Fotografia

Twoje fotografie na lata!
Wychwycenie odpowiednich momentów w odpowiednich kadrach, nasycenie kolorów oraz ich wyrazistość, podobnie jak w przyrodzie, również w fotografii ma na celu przyciągnięcie uwagi. Dlatego nasze reportaże doskonale wpisują się w trendy nawiązujące do natury i naturalności.